x
≡ Menu
O firmie Projekty Kontakt

Ogrzewanie domu drewnianegoOgrzewanie domu drewnianego System ogrzewania to jeden z głównych i zarazem podstawowych systemów w każdym domu. Składa się on z połączonych ze sobą elementów, które wytwarzają ciepło a następnie przesyłają je do wszystkich części domu. Bez względu na materiał zastosowany do budowy domu system ogrzewania jest niezbędny do normalnego funkcjonowania.

Domów Drewnianych TOP-Projekty§

Domy drewniane mają naturalną zdolność do zatrzymywania ciepła we wnętrzu, jednakże wymagają starannego przemyślenia odnośnie wyboru optymalnego systemu grzewczego. Najlepszym rozwiązaniem ze wszystkich, to system ogrzewania, którego montaż przebiega jednocześnie z budową drewnianej konstrukcji domu. Projekt natomiast powinien uwzględniać wysokość pomieszczeń, optymalną lokalizację kotła oraz grzejników. Wszystkie te czynniki przekładają się na późniejszą efektywność całego systemu.

Jednym z możliwych i częstych rozwiązań stosowanych w drewnianych domach jest kominek. Istnieje wiele możliwości montażu kominków (jako wyspy lub całkowicie wbudowane itd. ). Należy jednak pamiętać o przestrzeganiu wszelkich wymagań odnośnie wykonania takiej instalacji pod katem bezpieczeństwa pożarowego.

Proces instalacji systemu grzewczego w domach naszych klientów jest dla nas ogromnie ważny, dlatego nasi specjaliści przestrzegają wszelkich zasad i przepisów odnośnie montaży takich systemów.Więcej informacji na ten temat:
Drewno do budowy o dużej średnicy
Korzyści z surowca drewnianego z okresu zimowego
Drewniany dom «Ulenspiegel» forniru klejonego drewna gotowy do budowy tylko 60 000 zł
Niebezpieczne drewniany dom
Strukturalnej ochrony domu drewnianego na wilgoć
Witraże drewniany dom
© 2018
Białoruskie Domy Drewniane
"VIVOS" Białoruskie Domy Drewniane 05-126 NieporętKąty Węgierskieul. Bagienna 46D

Napisz do nas, jesteśmy online!