x
≡ Menu
O firmie Projekty Kontakt

Dwupiętrowy dom z bali drewnianych
Powierzchnia netto 214m²


Dwupiętrowy dom z bali drewnianych
Dwupiętrowy dom z bali drewnianych
Oryginalny projekt domu z litych bali drewnianych o średnicy 26 cm i powierzchnią zabudowy 214 m2. Dom ma dwa piętra, trzy pokoje, duże panoramiczne okna. Możemy zaproponować państwu różny odcień koloru drewna co przyda domu jeszcze większy urok.

Dom Drewniany
Ilość pokoi3
Powierzchnia mieszkalna73,91 m2
Powierzchnia zabudowy214,29 m2
Powierzchnia parteru83,19 m2
Powierzchnia pierwszego piętra46,38 m2
Powierzchnia drugiego piętra32,13 m2
Powierzchnia tarasu52,59 m2
Ilość pięter2
Kubatura80 m3
Materiały ścienne, inne opcjeOkrąglaków naturalnych D260 wilgotności
Cena za kompletSprawdź u naszych dealerów w Polska


Drewniany dom z litych bali okrągłych


drewniany dom z bali


Pierwszy plan piętra


Drugi plan piętra


Trzeci plan piętra


Dom z bali (drewno, Fornir klejony warstwowo) piętrze w stylu hi tech fotograficznego projektu "Dom 214" - o łącznej powierzchni 214 m²
Oryginalna konstrukcja drewnianego domu z bali o średnicy 26 centymetrów, o łącznej powierzchni 214 metrów kwadratowych. Projekt obejmuje trzy piętra, trzy sypialnie i drugich światłach. Dobrym rozwiązaniem jest korzystanie z bali o różnych kolorach.
Ten dom - prawdziwym ucieleśnieniem idei harmonii pomiędzy człowiekiem a naturą. Powierzchnia mieszkalna 73.91 m². Na pierwszym piętrze 83.19, drugi - 46,38, a trzeci - 32,13 m². tarasu mogą konkurować z pokoi - 52.59 m². Ilość materiału ściennego - 80 m³.
Drewniany dom
Ilość pokoi 3
W salonie 73.91 kw. M.
Łączna powierzchnia 214.29 mkw. M.
Na pierwszym piętrze znajduje 83,19 m kw. M.
Obszar drugim piętrze 46.38 mkw. M.
Powierzchnia trzecim piętrze 32.13 mkw. M.
Powierzchnia tarasu 52,59 mkw. M.
Ilość pięter 3
Objętość 80 metrów sześciennych materiału ścianki.
Ustaw materiał ściany, mogą istnieć inne opcje Okrągły log D260 naturalnej wilgotności
Czy chcesz żyć w drewnianym domu, który będzie pisał wokół stylu high-tech? Niektórzy wątpią, że taki budynek w ogóle istnieje, ponieważ drewno jest tradycyjnie jedności i trudno jest się pogodzić z aktualnymi trendami. W rzeczywistości, ten pogląd już dawno obalona naszą firmę, która zaproponowała, aby realizować projekt «marzyć». Ten trzypiętrowy dom z bali z tarasem, o łącznej powierzchni 214.29 metrów kwadratowych. Kup ten dom na zawsze zapomnieć o ekspansji przestrzeni życiowej: nie trzeba w miarę upływu czasu, aby zakończyć budowę oddzielne pokoje dzienne, zwiększając wysokość z domu, nadstraivaya dodatkowe piętra. Jest to dom dla dużej rodziny, ale może być łatwo wykorzystane jako House Hotel.
Projekt podstawowy obejmuje jako okrąglaków materiału (o średnicy 26 cm), ale na wniosek naszej firmy jest gotowa do użycia tektury falistej lub laminowane fornir. W domu ma wiele okien, co sprawia, że ​​światło salonu. Aby uczynić dom bardziej atrakcyjne, architekci oferują alternatywne belki o różnych kolorach. Na budowie okna konieczne będzie tylko 80 metrów sześciennych kłód, które mogą być zarówno suszenie naturalne i techniczne, które w naturalny sposób wpływa na koszty materiałów.
Nie tylko wnętrze pokoju jest odpowiedzialny za stylu high-tech, ale konfiguracja domu. W pewnym sensie jest ono podobne do dziobu statku pływającego na falach. Takie rozwiązanie pozwala na budowę domu w niemal dowolnym miejscu, ponieważ idealnie pasuje do otaczającego otoczenia, uzupełniając go.
Kup «To Dream» i zrealizować marzenie, zrobić sobie trochę szczęśliwsi.

1. Najlepsze projekty domów drewnianych można znaleźć tutaj.

2. Więcej projektów można znaleźć na rosyjskiej wersji naszej strony internetowej. 3. Zobacz jeden z naszych najlepszych projektów domów.

4. Zobacz naszą stronę internetową w języku niemieckim.

5. Ceny możesz zobaczyć tutaj.

6. Fotografia wnętrz tutaj!

Сохранить


Jeśli jesteście zaintersowani opisanymi w artykule towarami lub usługami możecie:

Więcej z rozdziału Najlepsze projekty domów drewnianych

  Większość klientów naszej firmy ostatnio preferuje domy parterowe. W rzeczywistości, nawet jednopiętrowy dom może być zaprojektowany w taki sposób, aby pomieścić wszystkie niezbędne pomieszczenia do wygodnego życia w kraju. Uderzającym ...
  więcej
   Stylowy dom, wyróżniający się oryginalną architekturą, z klejonych belek, w którym powstają wszystkie warunki zapewniające komfort życia. Głównym wymogiem jest stworzenie w domu najbardziej otwartej, ale jednocześnie przytulnej ...
   więcej
    Drewniane domy w stylu kanadyjskim od firmy Archiline! Główne cechy stylu kanadyjskiego w domach z bali: zachowanie naturalnego wyglądu kłody jako centralnego elementu konstrukcyjnego drewnianego domu; wykorzystanie kłód o dużych ...
    więcej
    © 2018 Białoruskie Domy Drewniane
    "VIVOS" Białoruskie Domy Drewniane 05-126 NieporętKąty Węgierskieul. Bagienna 46D

    Napisz do nas, jesteśmy online!